Podsumowanie obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w Szkole Podstawowej nr 21 w Krakowie
15 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 21 w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych drużyn biorących udział w grze wirtualno-terenowej, która została zorganizowana przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2017. Także uczestnicy innych konkursów organizowanych w ramach DBI otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane w ramach projektu „Zagrożenia w Sieci – profilaktyka, reagowanie”. We wszystkich grach i konkursach zorganizowanych w szkole brało udział blisko 100 uczniów.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Może to Ci się spodoba
Kolejne oszustwo „metodą na wnuczka”. Małopolska Policja przestrzega i apeluje o ostrożność
W ostatnim okresie czasu w Krakowie jak i na terenie Małopolski doszło do kolejnych prób wyłudzenia pieniędzy tzw. „metodą na wnuczka” modyfikowaną przez sprawców pod różne legendy (np. „na syna/córkę”,
Sprawniej ratować na wodzie
W maju br. strażacy z jelczańskiej JRG, na prośbę lokalnej firmy Sky Boat z Domaniowa, testowali najnowszy projekt – łódź dedykowaną dla służb ratowniczych w tym m.in. dla strażaków, której
Zasady działania agregatu wody lodowej oraz jego zastosowanie
Obiekty usługowe czy też domy prywatne coraz częściej wykorzystują systemy chłodzenia z wodą lodową. To już nie tylko domena procesów technologicznych. Wszystko to za sprawą kompaktowych, energooszczędnych i ekologicznych chillerów,
Jakie są formalności, koszty i procedura wynajmu łóżka rehabilitacyjnego?
Osoby chore, które muszą przebywać w pozycji leżącej, powinny mieć zapewnione odpowiednie warunki – warunki, które pozwolą im wyzdrowieć i czuć się komfortowo. Dla wielu osób niepełnosprawnych ich łóżko jest
Olkusz. Handel nielegalną odzieżą
Ponad 900 sztuk odzieży z podrobionymi znakami towarowymi znanych firm ujawnili i zabezpieczyli pod koniec stycznia 2017r. Policjanci z Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu
Święto Policji w KPP w Krakowie
Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie, odbyła się uroczystość upamiętniająca 98 rocznicę powstania polskiej Policji. W obchodach udział wzięli: insp. Krzysztof Król, Komendant Powiatowy Policji w Krakowie, mł. insp.

