Podsumowanie obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w Szkole Podstawowej nr 21 w Krakowie
15 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 21 w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych drużyn biorących udział w grze wirtualno-terenowej, która została zorganizowana przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2017. Także uczestnicy innych konkursów organizowanych w ramach DBI otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane w ramach projektu „Zagrożenia w Sieci – profilaktyka, reagowanie”. We wszystkich grach i konkursach zorganizowanych w szkole brało udział blisko 100 uczniów.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Może to Ci się spodoba
Kradł w firmie, w której był szefem
Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który z firmy, w której był kierownikiem ukradł 5 telefonów komórkowych. Mężczyzna został namierzony i zatrzymany przez policjantów z „szóstki”.
Inauguracja ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”
Już po raz piąty, z inicjatywy Biura Prewencji Komendy Głównej Policji, zostanie przeprowadzona ogólnopolska akcja informacyjno – edukacyjna na rzecz bezpieczeństwa osób przebywających nad wodą i terenach przywodnych pn. „Kręci
Porady dotyczące pielęgnacji skóry zimą
Pielęgnacja skóry zimą wymaga szczególnej uwagi. Ważne jest, aby zimą dbać o skórę w inny sposób niż wiosną czy latem. Należy pamiętać, że skóra narażona na ekstremalne zmiany temperatury może
Święto krakowskich policjantek, policjantów i pracowników
Dzisiaj (20 lipca br.) w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Przybyli na nią m. in. pełniący obowiązku Komendanta Wojewódzkiego
Postaw na bezpieczeństwo podczas prac polowych
Sierpień to nie tylko okres urlopowych wyjazdów, wypoczynku w górach czy nad wodą, ale również czas intensywnych rolniczych prac polowych. Każdego roku, w okresie wakacji, notowany jest wzrost liczby wypadków
Wspólne przedsięwzięcie policji małopolskiej i holenderskiej
W dniach od 05 do 17 czerwca 2017 roku, realizując umowę o współpracy pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie, a Komendą Główną Policji w Hadze, dwóch funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji

