Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali poszukiwanego listem gończym oraz dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie amfetaminy

Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali poszukiwanego listem gończym oraz dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie amfetaminy

Do trzech lat kary pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom gminy Jelcz-Laskowice, w wieku 22 i 33 lata, podejrzanym o posiadanie kilkunastu gramów amfetaminy. Policjanci zabezpieczyli u nich narkotyki podczas kontroli drogowej. W toku czynności procesowych związanych ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali również 54-letniego mieszkańca Wrocławia, poszukiwanego listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.

5 sierpnia br. o godz. 1.00 funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji z w Jelczu-Laskowicach zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Mitsubishi. Od początku kontroli zdenerwowanie kierowcy i dwóch towarzyszących mu pasażerów wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy, którzy postanowili sprawdzić co może być powodem niepokoju trzech dorosłych mężczyzn. Niebawem sprawa się wyjaśniła, policjanci w toku dalszych czynności służbowych znaleźli u 33-letniego pasażera woreczek foliowy z 12 gramami amfetaminy. Przy drugim 22-letnim pasażerze ujawnili również woreczek ze śladową ilością amfetaminy. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Podczas przeszukania mieszkań zatrzymanych mężczyzn policjanci zabezpieczyli po kilka porcji amfetaminy i marihuany oraz wagę elektroniczną , mogącą służyć do porcjowania narkotyków. W jednym z mieszkań policjantów czekała „niespodzianka”,  54-latek korzystający z gościnności jednego z zatrzymanych okazał się być osobą poszukiwaną listem gończym do obycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 4 miesięcy. Mężczyzna  został przewieziony do więzienia.

Podejrzanym o posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: Komenda miejska Policji w Jelczu-Laskowicach

Previous Rynek leasingowy w I połowie roku urósł o kilkadziesiąt procent. Co druga mała firma korzysta z tej formy finansowania
Next Tylko 11 proc. Polaków bierze urlop na więcej niż 14 dni

Może to Ci się spodoba

15 dni aresztu dla sprawcy wybicia szyb w dwóch samochodach

Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali na gorącym uczynku 42-letniego obywatela Ukrainy, bez stałego miejsca zamieszkania, podejrzanego o wybicie szyb w dwóch samochodach zaparkowanych w Jelczu-Laskowicach przy ul. Hirszfelda. Zaskoczony sprawca tłumaczył

Uderzył w drzewo, był nietrzeźwy

W dniu wczorajszym około godz. 19:20 do Komendy Powiatowej Policji w Oławie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze nr 396, przed skrzyżowaniem pomiędzy Janikowem a Wójcicami,

Obywatel Ukrainy ukarany za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu

W trybie przyspieszonym, odpowie przed Sądem 46-letni obywatel Ukrainy, który w sobotę 7 stycznia br. około godz 19:40 został ujęty przez mieszkańców Jelcza Laskowic, gdy kierował samochodem w stanie nietrzeźwości.

Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali sprawcę włamania i odzyskali znaczną część kradzionego mienia

Policjanci pionu kryminalnego zatrzymali 48-letniego mieszkańca Jelcza-Laskowic podejrzanego o włamanie do pomieszczenia gospodarczego w Grędzinie, z którego mężczyzna ukradł elektronarzędzia o łącznej wartości 3700 złotych. Dzięki staraniom policjantów, większość skradzionych

Pojechali na interwencję a znaleźli narkotyki

Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych z Komisariatu Policji w Jelczu Laskowicach za-trzymali 40- letniego mieszkańca powiatu oławskiego, u którego w mieszkaniu ujawniono narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do popełnionego przestępstwa.

25-latek miał przy sobie woreczek z amfetaminą

Policjanci z Wydziału Prewencji oławskiej Policji zatrzymali mieszkańca Oławy, który posiadał przy sobie środki odurzające. 14 maja kilka minut po północy policjanci z Wydziału Prewencji, podczas kontroli ogrodów działkowych przy