Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali poszukiwanego listem gończym oraz dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie amfetaminy
Do trzech lat kary pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom gminy Jelcz-Laskowice, w wieku 22 i 33 lata, podejrzanym o posiadanie kilkunastu gramów amfetaminy. Policjanci zabezpieczyli u nich narkotyki podczas kontroli drogowej. W toku czynności procesowych związanych ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali również 54-letniego mieszkańca Wrocławia, poszukiwanego listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.
5 sierpnia br. o godz. 1.00 funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji z w Jelczu-Laskowicach zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Mitsubishi. Od początku kontroli zdenerwowanie kierowcy i dwóch towarzyszących mu pasażerów wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy, którzy postanowili sprawdzić co może być powodem niepokoju trzech dorosłych mężczyzn. Niebawem sprawa się wyjaśniła, policjanci w toku dalszych czynności służbowych znaleźli u 33-letniego pasażera woreczek foliowy z 12 gramami amfetaminy. Przy drugim 22-letnim pasażerze ujawnili również woreczek ze śladową ilością amfetaminy. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Podczas przeszukania mieszkań zatrzymanych mężczyzn policjanci zabezpieczyli po kilka porcji amfetaminy i marihuany oraz wagę elektroniczną , mogącą służyć do porcjowania narkotyków. W jednym z mieszkań policjantów czekała „niespodzianka”, 54-latek korzystający z gościnności jednego z zatrzymanych okazał się być osobą poszukiwaną listem gończym do obycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 4 miesięcy. Mężczyzna został przewieziony do więzienia.
Podejrzanym o posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
Źródło: Komenda miejska Policji w Jelczu-Laskowicach
Może to Ci się spodoba
15 dni aresztu dla sprawcy wybicia szyb w dwóch samochodach
Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali na gorącym uczynku 42-letniego obywatela Ukrainy, bez stałego miejsca zamieszkania, podejrzanego o wybicie szyb w dwóch samochodach zaparkowanych w Jelczu-Laskowicach przy ul. Hirszfelda. Zaskoczony sprawca tłumaczył
Uderzył w drzewo, był nietrzeźwy
W dniu wczorajszym około godz. 19:20 do Komendy Powiatowej Policji w Oławie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze nr 396, przed skrzyżowaniem pomiędzy Janikowem a Wójcicami,
Obywatel Ukrainy ukarany za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu
W trybie przyspieszonym, odpowie przed Sądem 46-letni obywatel Ukrainy, który w sobotę 7 stycznia br. około godz 19:40 został ujęty przez mieszkańców Jelcza Laskowic, gdy kierował samochodem w stanie nietrzeźwości.
Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali sprawcę włamania i odzyskali znaczną część kradzionego mienia
Policjanci pionu kryminalnego zatrzymali 48-letniego mieszkańca Jelcza-Laskowic podejrzanego o włamanie do pomieszczenia gospodarczego w Grędzinie, z którego mężczyzna ukradł elektronarzędzia o łącznej wartości 3700 złotych. Dzięki staraniom policjantów, większość skradzionych
Pojechali na interwencję a znaleźli narkotyki
Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych z Komisariatu Policji w Jelczu Laskowicach za-trzymali 40- letniego mieszkańca powiatu oławskiego, u którego w mieszkaniu ujawniono narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do popełnionego przestępstwa.
25-latek miał przy sobie woreczek z amfetaminą
Policjanci z Wydziału Prewencji oławskiej Policji zatrzymali mieszkańca Oławy, który posiadał przy sobie środki odurzające. 14 maja kilka minut po północy policjanci z Wydziału Prewencji, podczas kontroli ogrodów działkowych przy

